Philips Hue White and Color Ambiance LED gertya izzó E14 4 W 2 db
Cikkszám 4736245Termékleírás
Cikkszám 4736245
A Philips Hue White & Color Ambiance E14 2 x 470 lm dupla csomag két kiegészítő izzót tartalmaz. A 16 millió lehetséges szín révén az összes fehér árnyalat előállítására képes. Az izzó minden E14-es foglalattal rendelkező lámpában használható. Bluetooth vagy Bridge használatával vezérelhető.
A gyártó adatai
Mentavill Kft.
Budai u. 177
8000 Székesfehérvár
info@mentavill.hu
8719514356719
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Foglalat: | E14 |
| Készletek: | 2 darabos készlet |
| Izzó színe: | Opál |
| Izzó fajtája: | Normál |
| Fali kapcsolóval vezérelhető: | Fali kapcsolóval vezérelhető |
| Alkalmazással vezérelhető: | Alkalmazáson keresztül vezérelhető |
| Fényerő szabályzás típusa: | Távirányítóval és alkalmazással szabályozható |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényszín: | Meleg és napfény fehér között beállítható + rgb |
| Világítóeszköz formája: | Gyertya alakú |
| Átmérő: | 39 mm |
| Fényerő szabályzás: | Fokozat nélkül szabályozható fényerő |
| Fényáram lumenben: | 470 lm |
| Energiafogyasztás: | 5,3 W |
| Hálózati feszültség: | 230 V |
| Vezérlőegység: | Bridge szükséges |
| Átviteli szabvány: | Bluetooth, WLAN, Zigbee |
| Kompatibilitási rendszer: | Amazon Alexa, Apple Homekit, Google Home |
| Élettartam: | 25 000 h |
| Anyag: | Műanyag |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 80 g |
| Magasság: | 10,6 cm |
| Szélesség: | 3,9 cm |
| Mélység: | 3,9 cm |





























