Philips Hue White Ambiance Still LED mennyezeti lámpa fekete
Cikkszám 4736583Termékleírás
Cikkszám 4736583
A Philips Hue White Ambiance Still mennyezeti lámpa természetes fehér fényt kölcsönöz, amely segíti Önt az energiával való feltöltésben, a koncentrálásban, az olvasásban és a pihenésben, és egyedi fénnyel varázsolja még szebbé otthonát. A Philips Hue White Ambiance Still LED-mennyezeti lámpa rendelkezik fényerőszabályzóval és négy előre beállított fénymóddal (a melegfehértől a semleges fehér nappali fényig). A fényerőszabályzó be- és kikapcsolható. A vezérlés a mellékelt fényerőszabályzó-kapcsolóval lehetséges. Könnyen integrálható a Hue-rendszerbe az alkalmazással történő vezérléshez.
Egyszerű felhelyezés:
A kapcsoló könnyedén felszerelhető a falra (ragasztócsíkok vagy csavarok segítségével) vagy távirányítóként használható.
A csomag tartalma:
Fényerőszabályzó
A gyártó adatai
Mentavill Kft.
Budai u. 177
8000 Székesfehérvár
info@mentavill.hu
8719514341357
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fényáram lumenben: | 2 350 lm |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Fokozat nélkül szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | Távirányítóval és alkalmazással szabályozható |
| Fényszín: | Meleg és napfény fehér között beállítható |
| Távirányító: | Távirányítóval |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,40 kg |
| Magasság: | 7,1 cm |
| Szélesség: | 39,1 cm |
| Mélység: | 39,1 cm |





















