Philips Hue White and Color Ambiance LED Lightstrip Plus fényszalag RGBW
Cikkszám 4285474Termékleírás
Cikkszám 4285474
Adjon egy LightStrip Plus hangulatfényt Philips Hue rendszeréhez, és lenyűgöző élményt érhet el bárok vagy szekrények alatt, illetve szórakoztatórendszerek mögött. A rugalmas Lightstrip Plus az alkalmazási területnek megfelelően hajlítható, vágható vagy hosszabbítható.
A gyártó adatai
Mentavill Kft.
Budai u. 177
8000 Székesfehérvár
info@mentavill.hu
8718696129388
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fényszín: | Színváltós rgb |
| Fényáram lumenben: | 1 600 lm |
| Fényerő szabályzás: | Szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | fényerő szabályzás külső szabályzóval |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 150 g |
| Magasság: | 1,1 cm |
| Szélesség: | 2,00 m |
| Mélység: | 3,0 cm |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.































