Philips Hue White & Color Ambiance asztali LED-lámpa Bloom fehér 500 lm
Cikkszám 4457990Termékleírás
Cikkszám 4457990
A szokatlan és kompakt Philips Hue Bloom segítségével otthona bármely helyiségének hangulatát könnyedén az adott alkalomnak megfelelően alakíthatja. Csatlakoztassa a Bloom-ot egy fali konnektorba, és használja egyedi színes fényű lámpaként, vagy adja hozzá meglévő Hue-rendszeréhez kiemelő lámpaként. A Hue Bridge használatával az összes funkciót teljes mértékben kihasználhatja. A Philips Hue Bloom egy kicsi, sokoldalú és intelligens lámpa, amely több millió színben bocsát ki fényt. A plug-and-play koncepciónak köszönhetően a Bloom bárhol elhelyezhető: asztalra, hogy gyönyörű fénnyel világítsa meg a falakat, az éjjeliszekrényre, hogy gyengéd éjszakai fényt biztosítson, vagy a TV közelébe, hogy fényt biztosítson a kikapcsolódástóhoz.
A gyártó adatai
Mentavill Kft.
Budai u. 177
8000 Székesfehérvár
info@mentavill.hu
8718699770983
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fényszín: | Meleg és napfény fehér között beállítható + rgb |
| Fényáram lumenben: | 500 lm |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Fokozat nélkül szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | Távirányítóval és alkalmazással szabályozható |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 450 g |
| Magasság: | 12,6 cm |
| Szélesség: | 10,1 cm |
| Mélység: | 13,0 cm |















