Gardinia Concept Thermo pliszé 100 cm x 130 cm Fehér
Cikkszám 5197215Termékleírás
Cikkszám 5197215
A Gardinia Concept Thermo pliszé sokoldalú szerelési lehetőségeket kínál az egyéni igényeknek megfelelően. Könnyedén felszerelhető úgy, hogy a mellékelt tartókat az ablakhoronyba csavarozza. Ezenkívül kétféle ragasztható- és kétféle tartókonzollal történő rögzítés is lehetséges, amelyek opcionálisan tartozékként kaphatók.
A pliszé anyaga nem engedi át a fényt, alumíniummal bevont hátoldallal rendelkezik, amely a hideg hónapokban energiatakarékos, a meleg hónapokban pedig kiszorítja a hőt. A két sínnek köszönhetően a Concept pliszé rugalmasan helyezhető el az ablakon.
A gyártó adatai
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018370116
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fényáteresztő képesség: | Sötétítő |
| Hőstop funkció: | Thermostop-funkcióval |
| Szín: | Fehér |
| Anyag: | Textilek |
| Rögzítés: | Kapcsolni, fúrni, ragasztani |
| Belátásgátló kezelése: | Kezelősín |
| Ablakszélességhez (cm): | 100 cm |
| Ablakmagassághoz (cm): | 130 cm |
| Rögzítés: | Rögzítőanyag nélkül |
| Belátásgátló alkalmazási terület: | Ablak |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 740 g |
| Magasság: | 130,0 cm |
| Szélesség: | 100,0 cm |
| Mélység: | 2,0 cm |















