Bútorraklap szürke 14,4 cm x 80 cm x 120 cm
Cikkszám 4196440Termékleírás
Cikkszám 4196440
Méretükben és megjelenésükben a bútorraklapok úgy néznek ki, mint az EUR raklapok. Kedvező áron be lehet szerezni őket, és sokoldalúan használhatók. A raklapbútorok mérete pontosan igazítható az otthonában rendelkezésre álló helyhez. Mindegy, hogy heverő, sarok ülőgarnitúra asztallal vagy más ülőalkalmatosság a kertbe: engedje szabadon kreativitását. Már levettük a válláról a kellemetlen festési munkálatok terhét, így közvetlenül használhatja a kész raklapokat.
A gyártó adatai
Andrewex Sp. z o. o.
Piętno 84
62-740 Tuliszków
verkauf@andrewex.com
5907051038707
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fafajta: | Lucfenyő |
| Polcok és bútorlapok típusa: | Raklap |
| Vastagság: | 14,4 cm |
| Alkalmazási terület: | Polclapok & bútorkészítés |
| Hossz: | 120 cm |
| Szélesség: | 80 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 25,0 kg |
| Magasság: | 14,4 cm |
| Szélesség: | 80,0 cm |
| Mélység: | 120,0 cm |





