Dolle Photoshelf polc bambusz 60 cm x 9 cm x 3 cm
Cikkszám 5373030Termékleírás
Cikkszám 5373030
A Dolle Photoshelf polc minden helyiségben szépen mutat majd otthonában. U alakú keretével ez a falipolc számos képkeret, emléktárgy vagy egyéb dekoráció számára biztosít helyet.
Fűszerpolcként is használható a konyhában. A polc könnyű bambuszból készül. Gyorsan és könnyen összeszerelhető, így egyedül is használható, vagy több polccal kombinálva galériafalat is alkothat.
A polcon lévő dekorációk átrendezésével akár a szoba hangulatát is megváltoztathatja.
A gyártó adatai
Dolle Wohnregale GmbH & Co. KG
Werner-von-Siemens-Str. 13
68649 Groß-Rohrheim
contact@dolle.eu
4007557129983
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Polcok és bútorlapok típusa: | Nappaliba való polcok és kisbútorok |
| Vastagság: | 1,7 cm |
| Alkalmazási terület: | Képtartó sín |
| Hossz: | 60 cm |
| Szélesség: | 9 cm |
| Belső méret élek nélkül (cm): | 9 cm |
| Szélek formája: | Lekerekített |
| Vízlepergető: | Nem vízlepergető |
| Bútorszín: | Natúr |
| Szerelési anyagok: | Szerelési anyag nélkül |
| Felületkezelés: | Kezeletlen |
| Maximális teherbírás: | 5 kg |
| Beépítési mód: | Csavaros összeszerelés |
| Furatok távolsága (cm): | 48,4 cm |
| Furatok átmérője (mm): | 5 mm |
| Magasság: | 3 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 590 g |
| Magasság: | 60,0 cm |
| Szélesség: | 9,0 cm |
| Mélység: | 3,0 cm |





