Fali polc dió fautánzat 60 cm x 15 cm x 4 cm
Cikkszám 3877933Termékleírás
Cikkszám 3877933
Ez a modern fali polc nemcsak diszkréten, de látható szerelőanyag nélkül rögzíthető a falra. Sokoldalúan használható, és akár 35 kg-ig terhelhető.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873489747,4007873023842
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Vastagság: | 4 cm |
| Alkalmazási terület: | Polclapok & bútorkészítés |
| Hossz: | 60 cm |
| Szélesség: | 15 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,03 kg |
| Magasság: | 4,0 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 15,0 cm |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.





