Fali sín, ezüst, 50 cm
Cikkszám 2345411Termékleírás
Cikkszám 2345411
Kétsoros fali sín fali polcrendszerhez. A kétfuratos sín lehetőséget nyújt a polclapok párhuzamos rögzítésére. A termék kiváló minőségű acélból készült, és különböző színekben és méretekben kapható.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4006676026500,4007874008060
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,2 cm |
| Alkalmazási terület: | Polclapok & bútorkészítés |
| Hossz: | 50 cm |
| Szélesség: | 50 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 285 g |
| Magasság: | 1,2 cm |
| Szélesség: | 2,5 cm |
| Mélység: | 50,0 cm |







