Laminált polc 100 cm x 20 cm fehér
Cikkszám 2534949Termékleírás
Cikkszám 2534949
Laminált polclap 18 mm vastag bútorlapból, négy oldalon élfóliázva. A termék felülete ellenáll a mindennapi erőhatásoknak. Gazdag szín- és méretválasztékának köszönhetően lehetőséget biztosít a legkülönfélébb polcrendszerek kialakításához, vagy akár kisbútorok gyártásához.
A gyártó adatai
Deli Home Hungary Kft.
Golgota hrsz. 502
7673 Kővágószőlős
info.hu@deli-home.com
5996025113205
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,8 cm |
| Alkalmazási terület: | Polclapok & bútorkészítés |
| Hossz: | 100 cm |
| Szélesség: | 20 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,20 kg |
| Magasság: | 1,8 cm |
| Szélesség: | 20,0 cm |
| Mélység: | 100,0 cm |









