Laminált polc 260 cm x 60 cm fehér
Cikkszám 2902948Termékleírás
Cikkszám 2902948
Laminált polclap 18 mm vastag bútorlapból, négy oldalon élfóliázva. A termék felülete ellenáll a mindennapi erőhatásoknak. Gazdag szín- és méretválasztékának köszönhetően lehetőséget biztosít a legkülönfélébb polcrendszerek kialakításához, vagy akár kisbútorok gyártásához.
A gyártó adatai
Deli Home Hungary Kft.
Golgota hrsz. 502
7673 Kővágószőlős
info.hu@deli-home.com
5996025040945
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,8 cm |
| Alkalmazási terület: | Polclapok & bútorkészítés |
| Hossz: | 260 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 19,3 kg |
| Magasság: | 1,8 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 2,60 m |





