OBI Eris konzol fehér 150 mm x 200 mm
Cikkszám 2359925Termékleírás
Cikkszám 2359925
Az OBI Eris fehér színű, acéllemez konzol nemcsak polcainak alátámasztására szolgál, de univerzális konzolként számos területen, például a konyhában, a fürdőszobában vagy a nappaliban is használható. 20 kg-os teherbírásának köszönhetően optimális fali polcokhoz és polclapokhoz. A helyiség egyedi kialakításához a konzol fa- vagy üveglapokkal is kombinálható.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4006676044566,4007873490088,4007874008978
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Vastagság: | 3,5 cm |
| Alkalmazási terület: | Polclapok & bútorkészítés |
| Hossz: | 20 cm |
| Szélesség: | 15 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 85 g |
| Magasság: | 3,5 cm |
| Szélesség: | 15,0 cm |
| Mélység: | 20,0 cm |





