Tömörfa asztallap fenyő 120 cm x 80 cm x 2,8 cm
Cikkszám 5194006Termékleírás
Cikkszám 5194006
A különleges erezetű, tömör fenyőfa asztallappal megteremtheti saját és egyedi asztallapját. Akár íróasztalként, akár étkezőasztalként használja, ez a masszív asztallap különböző területeken használható.
A gyártó adatai
Rettenmeier Holzindustrie Wilburgstetten GmbH
Industriestr. 1
91634 Wilburgstetten
info@rettenmeier.com
4000868763501
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fafajta: | Erdeifenyő |
| Vastagság: | 2,8 cm |
| Alkalmazási terület: | Asztallapok |
| Hossz: | 120 cm |
| Szélesség: | 80 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14,8 kg |
| Magasság: | 2,8 cm |
| Szélesség: | 80,0 cm |
| Mélység: | 120,0 cm |



