AR Shelving Deco készlet 185 x 160 x 17 5/35 cm
Cikkszám 5304761Termékleírás
Cikkszám 5304761
Deco készlet - Változatos és stílusos tárolás
A Deco sorozathoz tartozó AR Shelving Deco 185x160x17,5/35 cm készlet sokféle funkciót ötvöz modern formatervvel. A konyhában, a fürdőszobában, a nappaliban vagy a folyosón: ez a készlet nemcsak rendet teremt, hanem egyben stílusos megjelenésű is.
A minőségi laminált fapolcok és a porfestett acélváz kombinációja hosszú élettartamú és stabil. A szabadalmaztatott szerelősapkákkal a polcok magassága tetszőlegesen állítható, így testre szabott tárolási megoldást kínál bármilyen falra. A polcállványok ezenkívül térelválasztóként is használhatók.
A készlet részei és méretek
Polcállvány: 185 x 85 x 17,5 centiméter
Polcállvány: 185 x 85 x 35 centiméter
Egyszerű összeszerelés és biztonságos rögzítés
A készletet helytakarékos és környezetbarát csomagolásban szállítjuk. A csomag tartalmazza az összes szükséges rögzítőanyagot, például a kampókat, csavarokat és tipliket.
A kiegészítő stabilitás érdekében minden polcállványhoz legalább két biztonsági klipszet mellékelünk, amelyeket a lábakra lehet feltolni és az állvány mögötti falhoz csavarozni.
Az AR Shelving a teherbírás biztonságos kihasználása érdekében azt javasolja, hogy rögzítse a falhoz a polcállványt.
Anyag és kivitelezés
Váz porfestett fekete acélcsövekből
Minőségi laminált fából készült polcok
Sokféle felhasználási területhez ideális
A gyártó adatai
Ar shelving s.r.o.
Hlinická cesta 1
014 01 Bytča
sales@ar-shelving.com
8586020164691
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Hossz: | 35 cm |
| Szélesség: | 160 cm |
| Polcok és bútorlapok típusa: | Nappaliba való polcok és kisbútorok |
| Maximális teherbírás: | 15 kg |
| Beépítési mód: | Ledugható rendszer |
| Anyag: | Fa és fém |
| Magasság: | 185 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 35,7 kg |
| Magasság: | 185,0 cm |
| Szélesség: | 90,0 cm |
| Mélység: | 45,0 cm |









