Nagy teherbírású fém polcállvány horganyzott 180 cm x 90 cm x 40 cm
Cikkszám 2099943Termékleírás
Cikkszám 2099943
A horganyzott felületű nagy teherbírású fém polcállvány mérete 180 cm x 90 cm x 40 cm (Ma x Sz x Mé). A polc kiválóan használható a legkülönfélébb helyeken, és mindenhol rendet teremt, legyen szó az irodáról, a pincéről, a kamráról, a garázsról vagy a műhelyről.
Terhelhető és sokoldalú fém polc
A polcállvány öt darab polclappal rendelkezik, amelyek egyenletes súlyelosztás esetén egyenként 175 kg-ig terhelhetők. A nagy teherbírású polcot ráadásul nagy fokú stabilitás és rugalmas alkalmazási lehetőségek is jellemzik. Az állványként való szokásos használat mellett a fém polc munkaasztalként is használható.
Egyszerű össze- és szétszerelés
A praktikus összedugható rendszernek köszönhetően a fém polc egyszerűen és gyorsan, csavarok és szerszámok nélkül összeszerelhető. Így ha szükséges, a polc egyszerűen szétszerelhető, majd újra felállítható.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048123029801,4048123021867
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szélesség: | 90 cm |
| Polcok és bútorlapok típusa: | Tároló- és pincepolcok |
| Maximális teherbírás: | 175 kg |
| Beépítési mód: | Dugaszolható polcok |
| Anyag: | Fém |
| Magasság: | 180 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14,0 kg |
| Magasság: | 180,0 cm |
| Szélesség: | 90,0 cm |
| Mélység: | 40,0 cm |











