OBI burgonyatároló láda
Cikkszám 3473386Termékleírás
Cikkszám 3473386
Az OBI burgonyatároló ládában burgonya és gyümölcs is optimális módon tárolható. A burgonyatároló láda elhelyezhető a kamrában és a garázsban is. 100%-ban FSC® tanúsítvánnyal rendelkező fenyőből készült, mérete 70 cm x 54 cm x 40 cm (Ma x Sz x Mé), ami elegendő tárolóhelyet biztosít. Különösen praktikus az elülső adagoló, amin keresztül mindig elérheti a tárolt élelmiszert. Csavarokkal gyorsan és egyszerűen összeszerelhető. A csomag tartalmazza a szerelőanyagot és a használati útmutatót.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873013348
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szélesség: | 54 cm |
| Polcok és bútorlapok típusa: | Háztartási polcok |
| Beépítési mód: | Fémpolc |
| Anyag: | Fa |
| Magasság: | 70 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,1 kg |
| Magasság: | 70,0 cm |
| Szélesség: | 54,0 cm |
| Mélység: | 40,0 cm |







