OBI gyümölcs- és burgonyatároló láda
Cikkszám 3473345Termékleírás
Cikkszám 3473345
Az OBI gyümölcs- és burgonyatároló ládában burgonya és gyümölcs is optimális módon tárolható a pincében, kamrába vagy garázsban. 100%-ban FSC®-tanúsított kezeletlen erdeifenyőből készült, három egymásra épített ládából áll, amelyekben rengeteg a tárolóhely. A görgők további rugalmasságot biztosítanak, így a láda igény szerint a kívánt helyre tolható. Teljes mérete 79 cm x 37 cm x 30 cm (Ma x Sz x Mé). Csavarokkal a láda gyorsan és egyszerűen összeszerelhető. A csomag tartalmazza a szerelőanyagot és a használati útmutatót.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873013331
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szélesség: | 37 cm |
| Polcok és bútorlapok típusa: | Háztartási polcok |
| Beépítési mód: | Fémpolc |
| Anyag: | Fa |
| Magasság: | 79 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,3 kg |
| Magasság: | 79,0 cm |
| Szélesség: | 37,0 cm |
| Mélység: | 30,0 cm |









