Rivet M nagy teherbírású fém polcállvány antracit 180 cm x 90 cm x 40 cm
Cikkszám 4389953Termékleírás
Cikkszám 4389953
Az antracit színű, nagy teherbírású Rivet M fém polcállvány ideális a legkülönbözőbb alkalmazási területekre és mindenhol gondoskodik a rendről - legyen az iroda, pince, éléskamra, garázs vagy műhely. Ennek során különösen nehéz és méretes tárgyakhoz alkalmas, ezen kívül gyorsan és egyszerűen felállítható és lebontható.
Polcállvány innovatív Plug-In rendszerrel - egyszerű felállítás szerszám nélkül
Az innovatív Rivet lyukcsatlakozásnak köszönhetően a polc gyorsan és egyszerűen összeszerelhető. Így nincs szüksége csavarokra vagy szerszámokra. Így a polc bármikor gyorsan és egyszerűen felállítható, majd ismét lebontható. A nyilakkal jelölt egyes részek egyszerűen rögzíthetők és reteszelhetők.
Tartós és robusztus HDF padlópanelek
A Rivet nagy teherbírású polcok HDF lapokkal vannak felszerelve. Ezek újrahasznosíthatóak és egyszerűen átfesthetők. A csillogó felület ellenáll a nedvességnek és a penésznek. Nagyobb vastagságuknak köszönhetően ellenállóbbak.
Nagy terhelhetőség és modularitás
A HDF-lapokkal ellátott nagy teherbírású Rivet polcállvány teherbírása polconként 300 kg egyenletes súlyeloszlás esetén. Teljes teherbírása 875 kg. A polc antracitszürke porszórt és ellenáll a korróziónak és a mechanikai sérüléseknek. Ezen kívül szép formatervezésével és egyszerű kezelhetőségével tűnik ki. A polc két azonos méretű munkaasztalra is felosztható, a polcok teherbírása ekkor sem változik.
A csomag tartalma és méretek
- 5 db HDF lap
- 10 db Rivet hosszú- és keresztgerenda
- 8 db szögprofil
- 8 db összekötő és 4 db műanyag láb
- Szállítás kartondobozban
- Méretek (Ma x Sz x Mé): 180 cm x 90 cm x 40 cm
A max +/- 5%-os gyártási tűrés miatt a valós polcméreteket kerekített számokkal adjuk meg a jobb áttekinthetőség érdekében.
A gyártó adatai
Ar shelving s.r.o.
Hlinická cesta 1
014 01 Bytča
sales@ar-shelving.com
8586002701609
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szélesség: | 90 cm |
| Polcok és bútorlapok típusa: | Tároló- és pincepolcok |
| Maximális teherbírás: | 210 kg |
| Beépítési mód: | Dugaszolható polcok |
| Anyag: | Fa és fém |
| Magasság: | 180 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,1 kg |
| Magasság: | 180,0 cm |
| Szélesség: | 90,0 cm |
| Mélység: | 40,0 cm |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.






















