GROW by OBI Por. babérmeggy Angustifolia magas. 45cm cserép 3 liter-Prunus Lus.
Cikkszám 5426671Termékleírás
Cikkszám 5426671
A GROW by OBI portugál babérmeggy örökzöld cserje piros fiatal hajtásokkal. Természeténél fogva piramis alakú és sűrű, még metszés nélkül is. Tojásdad és hegyes levelek, mély sötétzöld, fényes, fűrészes szélekkel. Májusban fehér virágokat növeszt 15-25 cm hosszú, felálló fürtökben, az előző évi hajtások végén. Illata a galagonyára emlékeztet. Sötétlila termések 10 cm hosszú fürtökben. Télálló, de nem alkalmas nagy magaslatokra vagy erősen változó időjárású környezetbe, erős csapadékkal vagy erős szelekkel, mert ezek tönkretehetik a csillogó lombozat szépségét. Minden normál kerti talajban jól fejlődik, mésztűrő. A metszést jól tűri, de nem szabad nagyon visszametszeni.
A gyártó adatai
Vannucci Piante di Vannucci Vannino
Via Pratese 238
51100 Pistoia
info@vannuccipiante.it
4017442070498
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Visszametszés: | Évente 1x |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 16 cm |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| Éves növekedés: | Középgyorsan növő (30 - 40 cm) |
| max. növési magasság cm-ben: | 300 cm |
| Cserépméret: | 3 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre nem ajánlott |
| Ápolási igény: | Igénytelen |
| Télálló: | Télálló |
| Növekedési szélesség kb.: | 20 cm |
| Ehető: | Nem ehető |
| Hőségtűrő: | Hőségtűrő |
| Tőzegtartalom kb.: | 0% |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Trágyázás: | Hosszú hatóidejű trágya ültetéskor |
| Aktuális növénymagasság: | 40 - 50 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 16 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,00 kg |
| Magasság: | 45,0 cm |
| Szélesség: | 1,6 cm |
| Mélység: | 1,6 cm |





