GROW by OBI portugál. babérmeggy kb. 100 cm cserép kb. 18 l Prunus lusitanica
Cikkszám 4287496Termékleírás
Cikkszám 4287496
A GROW by OBI "Angustifolia" portugál babérmeggy (Prunus lusitanica) mediterrán hangulatot áraszt, és júniusban egyenes fehér virágfürtökkel virágzik.
A növény jellegzetessége
Ezenkívül jól tűri az árnyékot, és általában rendkívül ellenálló, ill. jól tűri a metszést. A portugál babérmeggy azonban nem kedveli, ha a víz hosszabb ideig pang a talajban. Nemcsak rendkívül fagytűrő, és akár a -20 °C-os hőmérsékletet is elviseli, hanem rendkívül jól tűri a hőt, és a hosszabb száraz időszakokat is.
Fedezd fel a GROW by OBI növényeket
GROW by OBI növényeink mindegyike egyedi. Ezért a megrendelt növény alakja, színe, mérete és megjelenése némileg eltérhet a termékképeinken láthatótól. De egyvalami biztos: a minőség! Virágszakértőink minden növényt nagy odafigyeléssel, sok szeretettel, gondoskodással és nagy szakértelemmel nevelnek - amíg egy napon azok meg nem érkeznek az otthonodba. De azután is veled maradunk, hogy virágzó kapcsolatotok évről évre növekedjen.
A gyártó adatai
Vannucci Piante di Vannucci Vannino
Via Pratese 238
51100 Pistoia
info@vannuccipiante.it
4017442003380
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Virágok: | Virág nélkül |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 30 cm |
| Növekedési forma: | Törzs |
| Cserépméret: | 18 l |
| a növények fő felhasználási területe: | Díszkompozíció |
| Ápolási igény: | Igénytelen |
| A törzs magassága a koronáig: | 80 cm |
| Télálló: | Télálló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 18,0 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



