OBI japán kecskerágó különböző fajták magassága kb. 30-40 cm cserepe kb. 5 l
Cikkszám 4060695Termékleírás
Cikkszám 4060695
Az OBI Living Garden "Elegantissiumus Aureus" és "Bravo" japán kecskerágók (Euonymus japonicus) örökzöld lombos cserjék. A csíkozott lombnak köszönhetően egész évben a színek élénk játékával tűnnek ki. Az "Elegantissiumus Aureus" és "Bravo", japán kecskerágók (Euonymus japonicus) kiválóan metszhetők.
A gyártó adatai
Vannucci Piante di Vannucci Vannino
Via Pratese 238
51100 Pistoia
info@vannuccipiante.it
4017442002963
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Virágok: | Virággal |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 20 cm |
| Növekedési forma: | Bokros |
| Éves növekedés: | Középgyorsan növő (30 - 40 cm) |
| max. növési magasság cm-ben: | 1 000 cm |
| Cserépméret: | 5 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre nem ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | előkert sövény |
| Ápolási igény: | Igénytelen |
| Télálló: | Télálló |
| Virágzási időszak kezdete: | Május |
| A virágzás vége: | Június |
| Aktuális növénymagasság: | 30 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,0 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!









