Különböző pozsgás növények Basis cserépátmérő: kb. 12 cm
Cikkszám 4182895Termékleírás
Cikkszám 4182895
Különböző fajtájú pozsgás növények léteznek, de sok közös tulajdonságuk van. Azt is elnézik, ha egyszer elfelejti megöntözni őket, ezáltal kiválóan alkalmasak tapasztalatlan kertészkedők számára is. Saját víztárolójuk segítségével a hosszabb száraz időszakokat is jól átvészelik. A növényeket mindig csak kis mennyiségű vízzel kell ellátni. A pozsgás növények a sok fényt kedvelik, a közvetlen napsugárzást nem, viszont a meleget igen. Télen csökkenteni kell a vízmennyiséget, és a növekedési időszakban kéthetente kell őket tápoldatozni.
A gyártó adatai
Lemkes Export B.V.
Kwintlaan 1
2295 Kwintsheul
info@kwintplant.nl
8719194149410
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Előnyben részesített hőmérséklet (°C): | 20 °C |
| Élőhely: | Világos vagy napos |
| Edény átmérője: | 12 cm |
| Vízszükséglet: | Alacsony |
| Virágzási időszak kezdete: | Nem hoz virágot |
| Virágszín: | Nem hoz virágot |
| Aktuális növénymagasság: | 10 - 20 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,40 kg |
| Magasság: | 18,0 cm |
| Szélesség: | 14,4 cm |
| Mélység: | 14,4 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!













