Pozsgás növények 3-féle változatban állat alakú cserépben cserépátmérő kb. 13 cm
Cikkszám 5077995Termékleírás
Cikkszám 5077995
A pozsgás növénykollekció három különböző fajból áll lenyűgöző levélformákkal. A növények aranyos állat alakú cserepekben találhatók, amelyek afrikai hangulatot kölcsönöznek otthonának vagy irodájának. Legyen szó elegáns kövirózsáról vagy egy egzotikus pozsgafáról - minden növény önmagában egy kis műalkotás.
A pozsgás növények jól ismertek a könnyű gondozásukról, és csak alkalmi öntözést igényelnek, így azok számára ideálisak, akik hektikus életmódot folytatnak. Helyezze a növényeket egy napos ablak melletti helyre, és figyelje, hogyan virágoznak ezekben az aranyos dinoszaurusz alakú cserepekben.
Dobja fel otthonát, irodáját vagy bármely különleges helyiségét a dinoszaurusz alakú cserepekben lévő pozsgás növényekkel, és hozzon létre egyedi hangulatot.
A gyártó adatai
Oriental Group
Anjerweg 10
2665 Bleiswijk
info@orientalonline.nl
8719194454934
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Előnyben részesített hőmérséklet (°C): | 20 °C |
| Élőhely: | Világos vagy napos |
| Edény átmérője: | 13 cm |
| Vízszükséglet: | Alacsony |
| Virágzási időszak kezdete: | Nem hoz virágot |
| Virágszín: | Nem hoz virágot |
| Aktuális növénymagasság: | 30 - 40 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,80 kg |
| Magasság: | 30,0 cm |
| Szélesség: | 15,6 cm |
| Mélység: | 15,6 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!









