Lezáróprofil alumínium öntapadó 30 mm x 5 mm ezüst-eloxált 1 m
Cikkszám 1922814Termékleírás
Cikkszám 1922814
A lapos alumíniumprofil tartós, könnyű és robusztus alkatrész, amely számos területen alkalmazható. Ideális két különböző magasságú padlófelület közötti átmenetre.
Sokoldalú aljzatkiegyenlítő profil
A profil 5 mm vastag alumíniumból készül, amelyet nagy stabilitás és kis tömeg jellemez, ezért felhasználása elterjedt az építőipari és kivitelezési szektorban, ahol a súly és a karbantartási költségek fontos szerepet játszanak. Az anyag az eloxált felületnek köszönhetően nagyon jól védett a külső behatásokkal szemben, így különösen hosszú élettartamú. A lapos alumínium profil méretei 5 mm x 30 mm x 1000 mm, de szükség esetén igényeinek megfelelően méretre vágható.
A gyártó adatai
Mellerud Chemie GmbH
Bernhard-Röttgen-Waldweg 20
41379 Brüggen
service@mellerud.de
4001116007309
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Profil fajtája: | Padlókompenzációs profil |
| Anyag: | Alumínium |
| Oberflächenbehandlung: | Eloxált |
| Oberflächenbeschaffenheit: | Sima |
| Einsatzbereich: | Beltér |
| Anwendung: | Toldások |
| Form: | Lapos |
| Anyagvastagság: | 5 mm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 140 g |
| Magasság: | 5 mm |
| Szélesség: | 3,0 cm |
| Mélység: | 100,0 cm |





