Bison grizzly extra erős szerelési ragasztó
Cikkszám 4360566Termékleírás
Cikkszám 4360566
A BISON Grizzly Montage Power szerelőragasztó egy használatra kész, egykomponensű, vízalapú, nagy erejű szerelőragasztó, extrém nagy kezdeti és magas végső ragasztóerővel. Minden típusú anyag rögzítésére és minden típusú felülethez alkalmas.
A gyártó adatai
UHU GmbH
Herrmannstraße 7
77815 Bühl
info@uhu.com
8710439274478
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Szerelőragasztók |
| Bázis: | Víz alapú |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Tartalom: | 370 g |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 440 g |
| Magasság: | 23,0 cm |
| Szélesség: | 5,0 cm |
| Mélység: | 5,0 cm |







