Bison grizzly extrém erős szerelési ragasztó
Cikkszám 4360574Termékleírás
Cikkszám 4360574
Használatra kész, egykomponensű, polimeralapú, nagy erejű BISON Grizzly Montage Extreme szerelőragasztó extrém nagy kezdeti és végső ragasztóerővel. Minden típusú anyag rögzítésére és minden típusú felülethez alkalmas.
A gyártó adatai
UHU GmbH
Herrmannstraße 7
77815 Bühl
info@uhu.com
8710439274492
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Szerelőragasztók |
| Bázis: | Polimer |
| Színárnyalat: | Fehér |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Tartalom: | 435 g |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 440 g |
| Magasság: | 23,0 cm |
| Szélesség: | 5,0 cm |
| Mélység: | 5,0 cm |







