BISON Montagekit univerzális tömítő ragasztó 440 gramm
Cikkszám 3886975Termékleírás
Cikkszám 3886975
Extra erős oldószermentes építőipari ragasztó. Fa, műanyag, fém, kő, gipsz, csempe és polisztirén hab szupergyors ragasztásához beton, kő, gipsz, fa vagy faforgácslemez felületre. Használatával nincs szükség csavarokra és szögekre. Tömítő funkcióval rendelkezik.
- kartusos kiszerelés
- 440g
A gyártó adatai
UHU GmbH
Herrmannstraße 7
77815 Bühl
info@uhu.com
8710439245362
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Szerelőragasztók |
| Bázis: | Oldószermentes |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 440 g |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 440 g |
| Magasság: | 23,0 cm |
| Szélesség: | 5,0 cm |
| Mélység: | 5,0 cm |







