Keraflex S1 Flex - ragasztó 25 kg
Cikkszám 3093499Termékleírás
Cikkszám 3093499
A Keraflex S1 Flex-ragasztó egy fokozott terhelhetőségű (flexibilis), alakítható, lecsúszásmentes nyújtott nyitott idejű, cementkötésű ragasztóhabarcs kerámia burkolólapokhoz és kőlapokhoz. C2TE S1. Anyagszükséglet: 1,5-5 kg / m2. Fugázható: falon: 4-8 óra múlva, padlón: 24 óra múlva. Járható: kb. 24 óra múlva. Teljesen terhelhető: kb. 14 nap múlva. Bedolgozási idő: több mint 8 óra. Nyitott idő: kb 30 perc.
A gyártó adatai
MAPEI Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
Sport 2
2040 Budaörs
mapei@mapei.hu
8022452041730,5999543200136
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Padlóragasztók |
| Bázis: | Oldószermentes |
| Színárnyalat: | Szürke |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 25,0 kg |
| Magasság: | 10,0 cm |
| Szélesség: | 33,0 cm |
| Mélység: | 48,0 cm |






