PATTEX One for All Crystal építési ragasztó 90 gramm
Cikkszám 4449443Termékleírás
Cikkszám 4449443
A Pattex One For All Crystal a Henkel által szabadalmaztatott Flextec® technológiájú, oldószer- és szilikonmentes MS-polimer építési-szerelési ragasztó.
Teljesen áttetsző, még nagyobb rétegvastagságban is. Esztétikus, ugyanakkor rendkívül ellenálló ragasztást tesz lehetővé. Szükség esetén átfesthető. Nem zsugorodik.
Rugalmas, időjárásálló, kül- és beltérben is alkalmazható. Tubusos és kartusos kiszerelésben is kapható. Kötésidő: 2 mm/24 óra. (Nagyobb tömegű tárgyakat szükség esetén ideiglenesen rögzíteni kell.)
A gyártó adatai
Henkel AG & Co. KGaA
Henkelstrasse 67
40589 Düsseldorf
corporate.communications@henkel.com
9000101113150
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Szerelőragasztók |
| Bázis: | SMP polimer |
| Színárnyalat: | Kristálytiszta |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Tartalom: | 90 g |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 94 g |
| Magasság: | 16,2 cm |
| Szélesség: | 3,5 cm |
| Mélység: | 5,4 cm |







