Szerelőragasztó Mamut
Cikkszám 4118782Termékleírás
Cikkszám 4118782
Különböző felületek ragasztására, bel- és kültérre. Azonnali tapadást biztosít. 290 ml.
A gyártó adatai
Den Braven Czech and Slovak a.s.
Úvalno 353
793 91 Úvalno
info@denbraven.cz
8595100157089
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Erős & kontakt ragasztók |
| Bázis: | Oldószermentes |
| Színárnyalat: | Fehér |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Tartalom: | 290 g |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 470 g |
| Magasság: | 2,2 cm |
| Szélesség: | 5 mm |
| Mélység: | 5 mm |







