UHU epoxy-ragasztó Plus 5 perces 2 x 15 ml BL
Cikkszám 1279876Termékleírás
Cikkszám 1279876
Az Uhu Plus átlátszó 18 gramm + 17 gramm 2-K ragasztó egy epoxigyanta alapú, kétkomponensű ragasztó gyors, terhelhető ragasztáshoz.
Rendkívül erős ragasztás sokféle anyaghoz
Nagy szilárdságú ragasztott kötéseket tesz lehetővé szinte minden szilárd anyagon. A feldolgozási idő legfeljebb 5 perc, a kezdeti kötőerő pedig 20 perc után érhető el. A végső szilárdság kb. 1300 N/cm2. A ragasztott kötés átlátszó, ütésálló, öregedés- és nedvességálló.
Alkalmazási területek
A ragasztó alkalmas fém, üveg, porcelán, fa, kő, kerámia, sokféle műanyag ragasztására.
Nem alkalmas PP, PE, PTFE, szilikon, polisztirol ragasztására, rugalmas ragasztásokhoz.
A gyártó adatai
UHU GmbH
Herrmannstraße 7
77815 Bühl
info@uhu.com
4026700403817
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Javító & speciális ragasztók |
| Bázis: | Oldószermentes |
| Színárnyalat: | Átlátszó |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Tartalom: | 35 g |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 57 g |
| Magasság: | 14,8 cm |
| Szélesség: | 6,5 cm |
| Mélység: | 2,8 cm |











