Csomagolószalag-adagoló csomagolószalaggal barna 66 m x 50 mm
Cikkszám 5337688Termékleírás
Cikkszám 5337688
Ezzel a barna csomagolószalaggal ellátott csomagolószalag-adagolóval bármilyen beltéri csomagolási feladathoz tökéletesen fel van szerelve. A mellékelt csomagolószalag 66 méter hosszú és 50 mm széles, ami nagy mozgásteret biztosít a különböző alkalmazásokhoz. Az adagoló kényelmes és gyors kezelést biztosít. A csomagolószalag-adagolót úgy tervezték, hogy a csomagolószalag letekerése rendkívül egyszerű és tiszta legyen. Ezáltal elkerülheti a szalag bosszantó ragacsosodását vagy szakadását, és precízen dolgozhat. Ezzel időt és idegeskedést takaríthat meg a csomagolási folyamatok során. Ez a készlet azonnal használatra kész és különösen praktikus a mindennapi használatra. Akár csomagokat küld, tárgyakat tárol vagy valamit rögzíteni szeretne, a csomagolószalag-adagoló a robusztus barna csomagolószalaggal megbízható partner az Ön oldalán.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872020590
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Színárnyalat: | Barna |
| Típus: | Kartonzáró csomagolószalag |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Alkalmazási terület: | Tömítés |
| Tárolási feltételek: | Száraz |
| Tárolhatóság (hónapok): | 12 |
| pH-érték: | 7,0 |
| Fizikai forma: | Rögzített |
| Ivóvízre alkalmas: | Nem alkalmas ivóvízhez |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 360 g |
| Magasság: | 5 mm |
| Szélesség: | 1,6 cm |
| Mélység: | 2,5 cm |



















