Acamp Rom rakásolható szék antracit/szürke melírozott 4 db-os garnitúra
Cikkszám 5468475Termékleírás
Cikkszám 5468475
Az Acamp Rom 4 darabos székgarnitúra modern formatervet és kiváló üléskényelmet kínál. A porszórt alumíniumváz stabil és tartós.
A 4 cm vastag, szőtt poliészter párna kényelmes ülést biztosít. 57 cm x 63,5 cm x 82,5 cm méretével ideális a teraszra vagy az erkélyre. A székek rakásolhatók, azaz helytakarékosan tárolhatók.
A gyártó adatai
HVI GmbH & CO. KG
Zur Herrlichkeit 16
48231 Warendorf
edina.salihu@hvi-beo.de
4013556572644
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Magasság: | 82 cm |
| Szélesség: | 57 cm |
| Mélység: | 63 cm |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Deréktámasz tartalmazza: | Deréktájvédelem nélkül |
| Állítható magasságú: | Nem állítható magasságú |
| Váz díszítése/színe: | Antracit |
| Ülésmagasság: | 63 cm |
| Ülésszélesség: | 57 cm |
| Ülésmélység: | 63 cm |
| Max. teherbírási képesség: | 120 kg |
| Görgőkkel: | Lábbal, Görgők nélkül |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Összecsukható funkció: | Összecsukható funkció nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14,0 kg |
| Magasság: | 8,2 cm |
| Szélesség: | 6,3 cm |
| Mélység: | 5,7 cm |



