Acamp Skye rakásolható szék bézs 6 db-os garnitúra
Cikkszám 5468442Termékleírás
Cikkszám 5468442
Az Acamp 6 darabos Skye rakásolható székgarnitúra rozsdamentes, szálcsiszolt rozsdamentes acélvázzal rendelkezik. A karfák robusztus teakfából készülnek.
A homokszínű, időjárásálló Acatex szövet borításon kényelmes ülni. Méretei: 56 cm x 57 cm x 89 cm.
A gyártó adatai
HVI GmbH & CO. KG
Zur Herrlichkeit 16
48231 Warendorf
edina.salihu@hvi-beo.de
4013556565493
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Magasság: | 89 cm |
| Szélesség: | 56 cm |
| Mélység: | 57 cm |
| Váz anyaga: | Nemesacél |
| Deréktámasz tartalmazza: | Deréktájvédelem nélkül |
| Állítható magasságú: | Nem állítható magasságú |
| Váz díszítése/színe: | Bézs |
| Ülésmagasság: | 89 cm |
| Ülésszélesség: | 57 cm |
| Ülésmélység: | 56 cm |
| Max. teherbírási képesség: | 120 kg |
| Görgőkkel: | Görgők nélkül |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Összecsukható funkció: | Összecsukható funkció nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 58,8 kg |
| Magasság: | 8,9 cm |
| Szélesség: | 5,7 cm |
| Mélység: | 5,6 cm |











