Bosch VisiMow 18V-100 robotfűnyíró akkumulátorral és töltővel
Cikkszám 5478193Termékleírás
Cikkszám 5478193
Mondjon búcsút a bonyolult beállítási lépéseknek, és köszöntse a gyors, egyszerű gyepgondozást a Bosch VISIMOW18V-100 robotfűnyíróval! A fűnyíró mindössze három gombnyomással, pillanatok alatt készen áll a használatra.
Ez az intelligens fűnyíró 100 m²-es maximális gyepfelülethez készült, és a SmartVision technológia, ultrahangos érzékelők és ütközésérzékelők kombinációjának használatával képes a fű felismerésére és az akadályok kikerülésére. Ily módon nincs szükség határolókábelekre, RTK-antennákra vagy jeladókra. 18 V-os akkumulátorral támogatott félautonóm működése szinte korlátlan szabadságot biztosít.
A ház előtt és mögött elhelyezkedő befüvesített területek, több zóna, valamint a dombos kertrészek sem jelentenek számára gondot, és ehhez még hálózati csatlakozásra sincs szükség. A véletlenszerű fűnyírási mintázat és az állítható vágási magasság segítségével (20 mm-60 mm) teljesen személyre szabhatja a gyep megjelenését.
A SpotMow funkció, amely elsősorban a gyepfelület nyíratlan területeire koncentrál (például az elmozdított kerti bútorok alatt), gondoskodik a területek teljes lefedettségéről. A kompakt, könnyen szállítható és tárolható VisiMow18V-100 tökéletes megoldás kisebb kertekbe, vagy nagyobb területeken második robotfűnyíróként.
A készülék a Power For All Alliance tagja. Ugyanaz az akkumulátor az összes 18V Power For All eszközhöz használható.
A 18 V-os, 4,0 Ah-s akkumulátornak és a mellékelt töltőnek köszönhetően a készülék azonnal használatra kész.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
4053423691177
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális emelkedés: | 35 % |
| Vágásmagasság fokozatok: | Fokozatmentes |
| Vágásszélesség: | 16 cm |
| Minimális vágásmagasság: | 20 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 60 mm |
| Alkalmazásvezérlés: | Vezérlés alkalmazás nélkül |
| Automatikus frissítések: | Nincsenek frissítések |
| Üzemelés esős időben: | Esőben is használható |
| Bluetooth funkció: | Bluetooth funkció nélkül |
| Lopásgátlás: | Lopásgátlóval |
| Területkorlátozás: | Kamerával |
| Min. áthatolási magasság (cm): | 28 cm |
| Javasolt max. terület (m²): | 100 m² |
| Akadályfelismerés: | Akadályészleléssel |
| Kamera: | Kamerával |
| Késleállás: | Késleállító funkcióval |
| Mobilhálózat: | Rádió funkció nélkül |
| Navigáció: | Független navigáció |
| Gyepszél funkció: | Gyepszegély funkció nélkül |
| Esőérzékelő: | Esőérzékelő nélkül |
| Vágási magasság beállítása: | Kézi |
| Önszabályozó kaszáló: | Önszabályozó fűnyíró szerkezet nélkül |
| Ütközésérzékelők: | Ütésérzékelőkkel |
| Wifi: | Nincs engedélyezve a Wi-Fi |
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Akkumulátor töltés: | 4 Ah |
| Hangnyomásszint: | 52 dB |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,6 kg |
| Magasság: | 23,0 cm |
| Szélesség: | 51,0 cm |
| Mélység: | 35,0 cm |



















