Einhell Freelexo 1200 LCD BT robotfűnyíró
Cikkszám 5180971Termékleírás
Cikkszám 5180971
Az Einhell Freelexo 1200 LCD BT robotfűnyíró a nagy teljesítményű Power X-Change termékcsaládhoz tartozik, amely határtalan rugalmasságot biztosít a rendszercsaládon belül. Appon keresztül vagy intuitív LCD-kijelzős billentyűzeten vezérelhető, és legfeljebb 1200 négyzetméter gyepfelületre alkalmas. A Freelexo 1200 LCD BT mindent tartalmaz, ami az Einhell Freelexo sorozatú robotfűnyíró telepítéséhez és üzemeltetéséhez szükséges.
A csomag tartalmaz egy 5,2 Ah PXC akkumulátort, 210 m határoló kábelt, 300 rögzítőkampót, 3 tartalék pengét és 4 összekötő kapcsot.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825653441
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális emelkedés: | 35 % |
| Vágásmagasság fokozatok: | Fokozatmentes |
| Vágásszélesség: | 18 cm |
| Minimális vágásmagasság: | 20 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 60 mm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 17,3 kg |
| Magasság: | 32,1 cm |
| Szélesség: | 72,7 cm |
| Mélység: | 52,6 cm |





















