Einhell robotfűnyíró Freelexo 500 - 500 m2 felületre
Cikkszám 5340765Termékleírás
Cikkszám 5340765
Az Einhell Freelexo 500 segítségével a tökéletesen ápolt gyep csupán vágyálom. A robotfűnyíró a nagy teljesítményű Einhell Power X-Change termékcsalád tagja, amely határtalan rugalmasságot tesz lehetővé a rendszeren belül.
A Freelexo számos funkcióval rendelkezik, beleértve a Multi-Area, a Spot Mowing és a Second-Area Mowing programokat. Ennek köszönhetően nemcsak a gyep fő felületét nyírja le, hanem a távoli, nehezen hozzáférhető, illetve mellékterületeket is eléri, és a 30 mm és 60 mm közötti magasságig lenyírja a füvet.
A fűnyírási programok mellett a fűnyírási idők is percre pontosan beprogramozhatók és beállíthatók. A beállításokat a praktikus Einhell Connect alkalmazáson keresztül vagy közvetlenül egy intuitív módon használható LED-kijelzős billentyűzeten keresztül végezheti el.
Az alkalmazás Bluetooth-on vagy Wi-Fi-n keresztül tud csatlakozni a robotfűnyíróhoz. A legújabb firmware-frissítések éjszaka automatikusan települnek a fűnyíróra Wi-Fi kapcsolaton keresztül - pendrive nélkül. Az otthoni hálózathoz való csatlakozásának köszönhetően útközben is elvégezhetők a beállítások.
A robotfűnyíró biztonsága érdekében különböző érzékelőkkel rendelkezik, például ütközés-, borulás- és emelésérzékelővel. Az esőérzékelő megvédi a gyepet és eső esetén automatikusan visszaküldi a fűnyírót a töltőállomásra. A Freelexo lopás ellen egy PIN-kóddal van védve. A robotfűnyíró teljesen automatikusan visszatér a töltőállomásra.
Ez ECO üzemmóddal rendelkezik, amelyben a hurokjel kikapcsol, amint a fűnyíró a töltőállomáson tartózkodik. A vágási magasság fokozatmentesen és központilag, közvetlenül a robotfűnyíró házán állítható be. A Freelexo 500 széleskörű telepítési tartozékaival legfeljebb 500 négyzetméteres gyepfelülethez készült, és akár 35 %-os emelkedőkhöz is alkalmas.
Az IPX5 védettségnek köszönhetően a robotfűnyíró fröccsenő víz ellen védett, ezért könnyen tisztítható. A szerelőkészlet 190 rögzítőtüskét, 6 rögzítőcsavart, 3 összekötő kapcsot és 130 m határoló vezetéket tartalmaz. Ezenkívül egy 2,5 Ah-s Power X-Change Plus akkumulátort, egy töltőállomást és 3 pótpengét is tartalmaz.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825682359
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális emelkedés: | 35 % |
| Vágásmagasság fokozatok: | Fokozatmentes |
| Vágásszélesség: | 18 cm |
| Minimális vágásmagasság: | 30 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 60 mm |
| Alkalmazásvezérlés: | Vezérlés alkalmazáson keresztül |
| Automatikus frissítések: | Automatikus frissítésekkel |
| Üzemelés esős időben: | Esőben nem használható |
| Bluetooth funkció: | Bluetooth-funkcióval |
| Lopásgátlás: | Lopásgátlóval |
| Területkorlátozás: | Határoló kábellel |
| Javasolt max. terület (m²): | 500 m² |
| Akadályfelismerés: | Akadályészleléssel |
| Kamera: | Kamera nélkül |
| Kaszálási terv létrehozása: | Az alkalmazáson keresztül Wi-Fi-n keresztül |
| Késleállás: | Késleállító funkció nélkül |
| Mobilhálózat: | Rádió funkció nélkül |
| Navigáció: | Határolókábellel |
| Gyepszél funkció: | Gyepszegély funkcióval |
| Esőérzékelő: | Esőérzékelővel |
| Önszabályozó kaszáló: | Önszabályozó fűnyíró szerkezettel |
| Ütközésérzékelők: | Ütésérzékelőkkel |
| Wifi: | Wi-Fi engedélyezve |
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Akkumulátor töltés: | 2,5 Ah |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 9,9 kg |
| Magasság: | 23,0 cm |
| Szélesség: | 56,0 cm |
| Mélység: | 34,5 cm |























