Einhell robotfűnyíró Freelexo Cam Plus 600 600 m2-ig
Cikkszám 5340773Termékleírás
Cikkszám 5340773
Az Einhell Freelexo CAM PLUS 600 a nagy teljesítményű Power X-Change termékcsaládhoz tartozik, amely a rendszeren belül határtalan rugalmasságot biztosít. A sorozat lítium-ion akkumulátorai a rendszer összes készülékével kombinálhatók.
A beépített kamera segítségével a Freelexo CAM PLUS 600 önállóan felismeri a fűnyírást igénylő terület határait azáltal, hogy érzékeli a gyepet a színek és a textúrák alapján.
A fizikai határokat, például a falakat, a sövényeket vagy a fákat a beépített ultrahangos érzékelők érzékelik, míg az optikai határokat például a kérget, a kátrányt és köveket a kamera érzékeli. Így megtakarítható a határoló vezeték időigényes és fáradságos lefektetése, és a robotfűnyíró azonnal neki is láthat a munkának.
A robotfűnyíró a kamerának köszönhetően felismeri a különböző felületeket, valamint az ütközés- és akadályérzékelőknek köszönhetően a 10 cm-nél magasabb akadályokat is. A csomagban található 5 m hosszú mágnesszalag, miután elhelyezésre került a kertben, virtuális határként szolgál a robotfűnyíró számára a kertben.
A Freelexo CAM mágneses szenzorai érzékelik a mágneses szalagot, így a robotfűnyíró a szalagnál elfordul. Így a mágneses erő segítségével rövid időn belül el lehet határolni azokat a területeket, ahol nem kell a füvet lenyírni, például egy frissen ültetett fa vagy egy virágos terület esetében.
A Freelexo Cam Plus az Einhell Connect alkalmazás vagy LCD-kijelző segítségével a WiFi-n keresztül is használható, és intuitív módon kezelhető billentyűzettel. Így például a fűnyírási idők napra pontosan beprogramozhatók. Annak érdekében, hogy a robotfűnyíró mindig naprakész maradjon, a frissítések "Over-the-Air" módon történnek - azaz további USB-memória nélkül, WLAN-on keresztül.
A robotfűnyíró PIN-kóddal és a figyelmeztető jelnek köszönhetően lopásbiztos. Automatikusan visszatér a töltőállomáshoz és automatikusan töltődik, ha szükséges. Beépített esőérzékelővel is rendelkezik.
A robotfűnyíró 20 mm és 60 mm között állítható vágási magassággal rendelkezik, és max. 25 %-os emelkedőkhöz alkalmas. A fogantyú kényelmes szállítást biztosít. A Freelexo Cam Plus 600-hoz mindent mellékelünk, ami a telepítéshez és a működtetéshez szükséges.
Max. 600 négyzetméteres gyepfelületre alkalmas. A csomag tartalmaz egy 4,0 Ah-s Power X-Change Plus akkumulátort, egy töltőállomást, 3 tartalék pengét, 12 m-es vezetőkábelt, 5 m mágnesszalagot, 25 rögzítő kampót és 2 csatlakozókapcsot.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825678413
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális emelkedés: | 25 % |
| Vágásmagasság fokozatok: | Fokozatmentes |
| Vágásszélesség: | 18 cm |
| Minimális vágásmagasság: | 20 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 60 mm |
| Alkalmazásvezérlés: | Vezérlés alkalmazáson keresztül |
| Automatikus frissítések: | Manuális frissítések |
| Üzemelés esős időben: | Esőben nem használható |
| Bluetooth funkció: | Bluetooth-funkcióval |
| Lopásgátlás: | Lopásgátlóval |
| Területkorlátozás: | Kamerával |
| Javasolt max. terület (m²): | 600 m² |
| Akadályfelismerés: | Akadályészleléssel |
| Kamera: | Kamerával |
| Késleállás: | Késleállító funkció nélkül |
| Mobilhálózat: | Rádió funkció nélkül |
| Navigáció: | Független navigáció |
| Gyepszél funkció: | Gyepszegély funkció nélkül |
| Esőérzékelő: | Esőérzékelővel |
| Önszabályozó kaszáló: | Önszabályozó fűnyíró szerkezettel |
| Ütközésérzékelők: | Ütésérzékelőkkel |
| Wifi: | Wi-Fi engedélyezve |
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Akkumulátor töltés: | 4 Ah |
| Hangnyomásszint: | 46 dB |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 9,7 kg |
| Magasság: | 26,0 cm |
| Szélesség: | 56,5 cm |
| Mélység: | 35,0 cm |



















