Gardena SILENO MAX 800m2 robotfűnyíró
Cikkszám 5454376Termékleírás
Cikkszám 5454376
Smart SILENO max. A GARDENA mesterséges intelligenciával* ellátott intelligens fűnyírója. Kiválóan alkalmas 800 m2-es gyepekhez. A Trim-to-Edge funkcióval akár 1 cm-re is le lehet nyírni a falak és kerítések szélét. LONA™ Intelligence*: mesterséges intelligencián alapuló technológia, amely tanul, térképez és alkalmazkodik az egyes kertekhez. A DuoConnect segítségével bármikor frissítheti az intelligens funkciókat* Tartalmazza: 1x GARDENA smart SILENO max 800 m2, 1x töltőállomás, 1x 150 m határolóvezeték, 200x rögzítő tüske, 6x határolóvezeték csatlakozó, 5x vízmentes csatlakozó Tanul. Alkalmazkodik. Fejlődik. A gondozott gyepért. A GARDENA intelligens SILENO max robotfűnyíróval lenyűgöző nyírási teljesítményt érhet el. A GARDENA mesterséges intelligencián alapuló LONA™ Intelligence* technológiájával két vágókorongot kombináló intelligens robotfűnyíró gondosan és precízen nyírja a legfeljebb 800 m2-es gyepeket. Az intelligens SILENO max robotfűnyíró erőteljesen és precízen járőrözik a határolóvezeték által kijelölt területen. A tiszta és rendezett végeredmény érdekében az intelligens SILENO max a gyepet 1 cm-re kaszálja a szilárd falak, kerítések és határok mellett. A LONA™ Intelligence technológiának köszönhetően az intelligens fűnyírója pontosan ismeri a gyep alakját. Az AI-alapú technológia segítségével megtanulja, feltérképezi és alkalmazkodik az egyes kertekhez. A GARDENA smart App* alkalmazás segítségével valós időben követheti nyomon a SILENO mozgását, könnyedén meghatározhatja a nem nyírandó területeket vagy a nyírási zónákat, és beállíthatja az azokhoz tartozó egyedi karbantartási beállításokat. Így most és a jövőben is pontos kaszálási eredményeket érhet el. Az intelligens SILENO max robotfűnyíró nem egy, hanem két vágókoronggal rendelkezik - a hatékony fűnyírás és a jobb gyepfedés érdekében.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4066407024458
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális emelkedés: | 30 % |
| Minimális vágásmagasság: | 25 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 45 mm |
| Alkalmazásvezérlés: | Vezérlés alkalmazáson keresztül |
| Üzemelés esős időben: | Esőben is használható |
| Területkorlátozás: | Határoló kábellel |
| Javasolt max. terület (m²): | 800 m² |
| Akadályfelismerés: | Akadályészlelés nélkül |
| Navigáció: | Határolókábellel |
| Gyepszél funkció: | Gyepszegély funkcióval |
| Wifi: | Wi-Fi engedélyezve |
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Akkumulátor töltés: | 2 Ah |
| Hangnyomásszint: | 58 dB |



