Gardena smart SILENO sense 600m2 robotfűnyíró
Cikkszám 5454368Termékleírás
Cikkszám 5454368
Megérti a gyepet és automatikusan gondoskodik róla: A smart SILENO sense robotfűnyíró az MI-alapú LONA™ Intelligence technológiával feltérképezi a gyep virtuális határait. Ez olyan funkciókat tartalmaz, mint a kert feltérképezése és a zónakezelés, amelyek lehetővé teszik a gyep minimális erőfeszítéssel történő kezelését és karbantartását. A GARDENA-támogatással az időjárási és növekedési adatok alapján megérti a gyep igényeit, és automatikusan beállítja a fűnyírási ütemezést, így nincs szükség kézi beavatkozásra. A beépített kamera és a látásalapú MI-technológia segítségével a fűnyíró pontosan vágja a szegélyeket, így lesz ápolt a gyep. A kések a fűnyíró hátsó részén helyezkednek el, hogy növeljék az emberek és állatok biztonságát. Amint a robotfűnyíró eléri a falat vagy a kerítést, teljesen megfordul. Ez a forgás lehetővé teszi, hogy a szegélyeknél növő füvet is elérje. Bármilyen tárgy a gyepen maradhat, a beépített tárgyfelismerő rendszernek köszönhetően a smart SILENO sense robotfűnyíró megbízhatóan felismeri és elkerüli őket, miközben továbbra is nyírja a füvet. Az összes kamerafelvételt megőrzi a fűnyíró, és senki sem férhet hozzá kívülről vagy a felhőben. A válaszható vágási mintának köszönhetően szabálytalan és párhuzamos fűnyírás is választható a robotfűnyírón a személyre szabott végeredményért. Az EasyApp Control segítségével a fűnyíró okostelefonról vagy táblagépről bárhonnan vezérelhető. Egyenetlen terepen megbízható teljesítményt nyújt, akár 25%-os lejtőn is. Kifejezetten halk működése révén ez az egyik legcsendesebb fűnyíró a kategóriájában. Vízálló kialakításának köszönhetően a fűnyíró könnyen tisztítható kerti tömlővel. Az állítható vágási magasság lehetővé teszi a fűhossz beállítását. Könnyedén készen áll a fűnyírásra - köszönhetően az egyszerű beállításnak, amelyhez nincs szükség további felszerelésre; valamint extra költségek nélkül a beépített SIM kártyának köszönhetően, amely élettartamra szóló ingyenes mobilhálózat hozzáférést biztosít. A robotfűnyíró beépített kamerájával és az MI-vel automatikusan felismeri a szegélyeket. A műholdas navigációval kombinálva virtuális határt húz meg, így akár 600 m2-es kertekbe is alkalmas. A magánélet védelme érdekében az összes kamerafelvételt megőrzi a fűnyíró, és senki sem férhet hozzá kívülről vagy a felhőben. *A smart SILENO sense használatához a kert egészére kiterjedő mobilhálózat lefedettség vagy internetkapcsolattal rendelkező Wi-Fi, GPS vétel (GNSS - globális navigációs műholdrendszer), valamint a GARDENA smart alkalmazás szükséges. A működéshez nappali fény szükséges. Az internetalapú GARDENA smart alkalmazás használatához (okostelefonon vagy táblagépen iOS 17/Android 9 vagy újabb rendszerrel ajánlott) először online regisztráció, és felhasználói fiók létrehozása szükséges vállalatcsoportunknál, a Husqvarna Groupnál. Továbbá el kell fogadni a GARDENA smart alkalmazásban a felhasználási feltételeket, amelyek a www.gardena.com/smartapp-terms címen érhetőek el. A GARDENA smart alkalmazás használata során történő személyes adatok kezeléséről Adatvédelmi nyilatkozatunkban adunk tájékoztatást, amely a www.gardena.com/smartapp-privacy címen érhető el.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4066407029255
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális emelkedés: | 25 % |
| Vágásmagasság fokozatok: | Fokozatmentes |
| Vágásszélesség: | 16 cm |
| Minimális vágásmagasság: | 25 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 45 mm |
| Alkalmazásvezérlés: | Vezérlés alkalmazáson keresztül |
| Automatikus frissítések: | Automatikus frissítésekkel |
| Üzemelés esős időben: | Esőben is használható |
| Bluetooth funkció: | Bluetooth-funkcióval |
| Lopásgátlás: | Lopásgátlóval |
| Területkorlátozás: | GPS kerítés funkció |
| Javasolt max. terület (m²): | 600 m² |
| Akadályfelismerés: | Akadályészleléssel |
| Kamera: | Kamerával |
| Kaszálási terv létrehozása: | Felhőalapú számítástechnikával |
| Késleállás: | Késleállító funkcióval |
| Navigáció: | GPS alapú |
| Gyepszél funkció: | Gyepszegély funkcióval |
| Esőérzékelő: | Esőérzékelő nélkül |
| Vágási magasság beállítása: | Automatikus |
| Okosotthon kompatibilitás: | Gardena |
| Ütközésérzékelők: | Ütésérzékelőkkel |
| Wifi: | Wi-Fi engedélyezve |
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Akkumulátor töltés: | 4 Ah |
| Hangnyomásszint: | 57 dB |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,3 kg |
| Magasság: | 26,2 cm |
| Szélesség: | 60,3 cm |
| Mélység: | 40,5 cm |















