LUX-TOOLS Oryx 300 Vision A-RMR-300-26 robotfűnyíró
Cikkszám 5422456Termékleírás
Cikkszám 5422456
Intelligens gyepgondozás kábelek nélkül
A LUX-TOOLS Oryx 300 Vision A-RMR-300-26 robotfűnyíróval a legmodernebb technológiát viheti kertjébe, és a határolóvezetékek fárasztó lefektetését is megspórolhatja. Az optikai érzékelőnek és az innovatív MI-Vision technológiának köszönhetően a robotfűnyíró teljesen önállóan felismeri a határait, ami rendkívül egyszerűvé teszi a telepítést. A kefe nélküli, nagy teljesítményű motor akár 300 m²-es gyepfelületet is könnyedén és csendesen rendbe tesz, mindössze 55 dB(A) zajszinttel. Bluetooth vagy wifi segítségével kényelmesen vezérelheti új kerti segédeszközét az okostelefonos alkalmazáson keresztül, munkaterveket készíthet, a PIN-kóddal pedig a maximális biztonságról is gondoskodhat. Az intelligens robotfűnyíró alkalmazás iOS és Android rendszerekre is elérhető, és számos okos, testreszabható funkciót kínál. Valós idejű frissítéseket biztosít, felügyeli a fűnyíró teljesítményét,
és karbantartási utasításokat, valamint vezeték nélküli szoftverfrissítéseket kínál a fűnyíró optimális teljesítményének biztosítása érdekében.
Lenyűgöző technológia a tökéletes vágási eredményért
A gyep meghálálja a légpárnás nyírást, valamint a 20 mm és 50 mm között rugalmasan beállítható vágási magasságot, ráadásul a robot akár a 27%-os emelkedőket is könnyedén leküzdi. A biztonságról emelő-, dőlés- és esőérzékelők gondoskodnak, amelyek precízen a környezethez igazítják a működést. Az IPX5 védelemmel ellátott, időjárásálló kialakításnak köszönhetően a készülék kerti slaggal is könnyen tisztítható. A csomagban mindent megtalál, amire szüksége van az azonnali használathoz - így a gyep minimális erőfeszítéssel is tökéletesen ápolt lesz.
Szállítási terjedelem
1 db Oryx 300 Vision A-RMR-300-26 robotfűnyíró
1 db töltőállomás
1 db hálózati adapter
szögek (6 db)
csavarok (3 + 6 db, ebből 3 db a készülékben)
pengék (3 + 6 db, ebből 3 db a készülékben)
használati utasítás
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007878103396
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális emelkedés: | 27 % |
| Vágásszélesség: | 16 cm |
| Minimális vágásmagasság: | 20 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 50 mm |
| Alkalmazásvezérlés: | Vezérlés alkalmazáson keresztül |
| Automatikus frissítések: | Automatikus frissítésekkel |
| Üzemelés esős időben: | Esőben nem használható |
| Bluetooth funkció: | Bluetooth-funkcióval |
| Területkorlátozás: | Kamerával |
| Min. áthatolási szélesség (cm): | 60 cm |
| Javasolt max. terület (m²): | 300 m² |
| Akadályfelismerés: | Akadályészleléssel |
| Kamera: | Kamerával |
| Kaszálási terv létrehozása: | Programozható |
| Mobilhálózat: | Rádió funkcióval |
| Esőérzékelő: | Esőérzékelővel |
| Wifi: | Wi-Fi engedélyezve |
| Akkumulátor töltés: | 1,1 Ah |
| Hangnyomásszint: | 55 dB |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,7 kg |
| Magasság: | 51,6 cm |
| Szélesség: | 32,3 cm |
| Mélység: | 22,7 cm |





























