LUX-TOOLS robotfűnyíró A-RMR-300-24 300 m2
Cikkszám 5265475Termékleírás
Cikkszám 5265475
A LUX TOOLS A-RMR-300-24 robotfűnyíró ,kisebb, legfeljebb 300 négyzetméteres gyepfelületekhez ideális, ahol gondozott gyepet biztosít. A fűnyírási terv létrehozása segítségével rugalmasan programozható.
Robotfűnyíró hétfokozatú vágásmagasság-beállítással
Az ötfokozatú vágásmagasság-beállítással a vágási magasság minimum 20 mm és maximum 50 mm között állítható be. Az úszó fedélnek köszönhetően a robotfűnyíró reagál az egyenetlenségekre, és kiegyenlíti őket. Így védi a kést a talajegyenetlenségekkel való érintkezéstől, és egyúttal elősegíti a gyep egészségét. A praktikus gyepszegély-funkcióval a gyep egyenletesen, egészen a szegélyekig lenyírható.
Robotfűnyíró esőérzékelővel és lopásvédelemmel
A robotfűnyíró beépített esőérzékelővel rendelkezik, így a fűnyírás eső esetén automatikusan megszakad, és a robotfűnyíró visszatér az állomásra. Ez a funkció kikapcsolható, így ilyenkor a robotfűnyíró még esőben is folytatja a fűnyírást. Késleállító funkcióval is rendelkezik, ha a robotot felemelik vagy eldől. Emellett a robotfűnyíró lopás elleni védelemmel is felszerelt.
,
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876487160
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális emelkedés: | 27 % |
| Vágásmagasság fokozatok: | 5 részes |
| Vágásszélesség: | 16 cm |
| Minimális vágásmagasság: | 20 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 50 mm |
| Alkalmazásvezérlés: | Vezérlés alkalmazás nélkül |
| Üzemelés esős időben: | Esőben is használható |
| Bluetooth funkció: | Bluetooth funkció nélkül |
| Lopásgátlás: | Lopásgátlóval |
| Területkorlátozás: | Kábellel |
| Min. áthatolási szélesség (cm): | 80 cm |
| Min. áthatolási magasság (cm): | 25 cm |
| Javasolt max. terület (m²): | 300 m² |
| Akadályfelismerés: | Akadályészleléssel |
| Kamera: | Kamera nélkül |
| Kaszálási terv létrehozása: | Programozható |
| Késleállás: | Késleállító funkcióval |
| Mobilhálózat: | Rádió funkció nélkül |
| Navigáció: | Határolókábellel |
| Gyepszél funkció: | Gyepszegély funkcióval |
| Esőérzékelő: | Esőérzékelővel |
| Vágási magasság beállítása: | Kézi |
| Önszabályozó kaszáló: | Önszabályozó fűnyíró szerkezettel |
| Wifi: | Nincs engedélyezve a Wi-Fi |
| Akkumulátor feszültség: | 20 V |
| Akkumulátor töltés: | 2 Ah |
| Hangnyomásszint: | 61 dB |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,5 kg |
| Magasság: | 20,2 cm |
| Szélesség: | 32,0 cm |
| Mélység: | 49,7 cm |





































