Mammotion LUBA mini 2 AWD 1000 határolóvezeték nélküli robotfűnyíró
Cikkszám 5530266Termékleírás
Cikkszám 5530266
Mammotion LUBA mini 2 AWD 1000 - Határolóvezeték nélküli robotfűnyíró minden terepre. 1000 m2 maximális munkaterület. Triple-Camera AI Vision + NetRTK / iNavi navigáció, összkerékmeghajtás (AWD), 80% (38°) emelkedőképesség, 1+1 vágótárcsás rendszer (200 mm + 120 mm)
A gyártó adatai
Mammotion Technik GmbH
Monschauer Straße 1
11. OG
40549 Düsseldorf
support-eu@mammotion.com
6978266640411
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Vágásmagasság fokozatok: | 10 részes |
| Vágásszélesség: | 20 cm |
| Minimális vágásmagasság: | 20 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 65 mm |
| Alkalmazásvezérlés: | Vezérlés alkalmazáson keresztül |
| Automatikus frissítések: | Automatikus frissítésekkel |
| Üzemelés esős időben: | Esőben nem használható |
| Bluetooth funkció: | Bluetooth-funkcióval |
| Lopásgátlás: | Lopásgátlóval |
| Területkorlátozás: | GPS kerítés funkció |
| Min. áthatolási szélesség (cm): | 45 cm |
| Min. áthatolási magasság (cm): | 29 cm |
| Javasolt max. terület (m²): | 1 000 m² |
| Akadályfelismerés: | Akadályészleléssel |
| Kamera: | Kamerával |
| Kaszálási terv létrehozása: | Automatikus |
| Késleállás: | Késleállító funkcióval |
| Mobilhálózat: | Rádió funkcióval |
| Navigáció: | Független navigáció |
| Gyepszél funkció: | Gyepszegély funkcióval |
| Esőérzékelő: | Esőérzékelővel |
| Vágási magasság beállítása: | Kézi |
| Önszabályozó kaszáló: | Önszabályozó fűnyíró szerkezettel |
| Okosotthon kompatibilitás: | Google Smart Home |
| Ütközésérzékelők: | Ütésérzékelők nélkül |
| Wifi: | Wi-Fi engedélyezve |
| Akkumulátor feszültség: | 21,6 V |
| Akkumulátor töltés: | 6,1 Ah |
| Hangnyomásszint: | 56 dB |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 20,4 kg |
| Magasság: | 28,2 cm |
| Szélesség: | 43,0 cm |
| Mélység: | 58,4 cm |













