ROBOLINHO 1000 W VISION
Cikkszám 5437215Termékleírás
Cikkszám 5437215
AL-KO 18/36V DUAL POWER 5Ah, max. 1000 m2
20 cm tárcsaátmérő, emelkedő képesség 35%, kábelmentes robot - Vision technológia, szisztematikus nyírás, ECO üzemmód.
A gyártó adatai
AL-KO Geräte GmbH
Ichenhauser Straße 14
89359 Kötz
gardentech@al-ko.com
4003718067392
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális emelkedés: | 35 % |
| Vágásmagasság fokozatok: | Fokozatmentes |
| Vágásszélesség: | 21 cm |
| Minimális vágásmagasság: | 30 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 60 mm |
| Alkalmazásvezérlés: | Vezérlés alkalmazáson keresztül |
| Automatikus frissítések: | Manuális frissítések |
| Üzemelés esős időben: | Esőben is használható |
| Bluetooth funkció: | Bluetooth-funkcióval |
| Lopásgátlás: | Lopásgátlóval |
| Területkorlátozás: | Kamerával |
| Min. áthatolási szélesség (cm): | 60 cm |
| Min. áthatolási magasság (cm): | 62 cm |
| Javasolt max. terület (m²): | 1 000 m² |
| Akadályfelismerés: | Akadályészleléssel |
| Kamera: | Kamerával |
| Kaszálási terv létrehozása: | Automatikus |
| Késleállás: | Késleállító funkcióval |
| Mobilhálózat: | Rádió funkció nélkül |
| Navigáció: | Független navigáció |
| Gyepszél funkció: | Gyepszegély funkció nélkül |
| Esőérzékelő: | Esőérzékelővel |
| Vágási magasság beállítása: | Kézi |
| Önszabályozó kaszáló: | Önszabályozó fűnyíró szerkezet nélkül |
| Okosotthon kompatibilitás: | Google Smart Home |
| Ütközésérzékelők: | Ütésérzékelőkkel |
| Wifi: | Wi-Fi engedélyezve |
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Akkumulátor töltés: | 5 Ah |
| Hangnyomásszint: | 64 dB |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 16,2 kg |
| Magasság: | 28,5 cm |
| Szélesség: | 42,2 cm |
| Mélység: | 61,5 cm |















