Robolinho fűnyíró 350 W
Cikkszám 4992855Termékleírás
Cikkszám 4992855
Kicsi, kompakt és mozgékony. A Robolinho 300 W robotfűnyíró teljesen automatikusan ápolja az Ön kertjét. Élvezze a szabadidőt, mialatt a robotfűnyíró hatékonyan levágja a füvet. Robolinho® 300E -vel az intelligens gyepápolás valósággá válik: A csendes és károsanyag kibocsátás mentes működést a 60 dB elektromotor adja, amely az energiáját egy 2,2 Ah / 18 V erősségű és hosszú élettartamú lítium-ion akkumulátortól kapja. A kifinomult mozgástechnológia a 20 cm-es vágószélességgel párosítva gondoskodik a hatékony gyepápolásról akár 300 m2 területig. Az akadályok, mint pl. a fák vagy egy 30%-os emelkedő nem jelent problémát a robotfűnyírónak. Fokozat nélkül lehet beállítani a vágási magasságot 25 mm-től 55 mm-ig, így a fű hossza az Ön személyes igényeihez igazodhat.
A gyártó adatai
AL-KO Geräte GmbH
Ichenhauser Straße 14
89359 Kötz
gardentech@al-ko.com
4003718356687
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális emelkedés: | 45 % |
| Vágásmagasság fokozatok: | Fokozatmentes |
| Vágásszélesség: | 20 cm |
| Minimális vágásmagasság: | 25 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 55 mm |
| Alkalmazásvezérlés: | Vezérlés alkalmazáson keresztül |
| Automatikus frissítések: | Automatikus frissítésekkel |
| Üzemelés esős időben: | Esőben nem használható |
| Bluetooth funkció: | Bluetooth funkció nélkül |
| Lopásgátlás: | Lopásgátlóval |
| Területkorlátozás: | Kábellel |
| Min. áthatolási szélesség (cm): | 60 cm |
| Min. áthatolási magasság (cm): | 40 cm |
| Javasolt max. terület (m²): | 350 m² |
| Akadályfelismerés: | Akadályészleléssel |
| Kamera: | Kamera nélkül |
| Kaszálási terv létrehozása: | Automatikus |
| Késleállás: | Késleállító funkcióval |
| Mobilhálózat: | Rádió funkcióval |
| Navigáció: | Határolókábellel |
| Gyepszél funkció: | Gyepszegély funkcióval |
| Esőérzékelő: | Esőérzékelő nélkül |
| Vágási magasság beállítása: | Kézi |
| Önszabályozó kaszáló: | Önszabályozó fűnyíró szerkezet nélkül |
| Okosotthon kompatibilitás: | Amazon Smart Home |
| Ütközésérzékelők: | Ütésérzékelőkkel |
| Wifi: | Wi-Fi engedélyezve |
| Akkumulátor feszültség: | 18 V |
| Akkumulátor töltés: | 2,2 Ah |
| Hangnyomásszint: | 60 dB |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14,5 kg |
| Magasság: | 27,0 cm |
| Szélesség: | 43,0 cm |
| Mélység: | 63,0 cm |





















