Worx robotfűnyíró L1800 WR318E Landroid Vision Cloud
Cikkszám 5455233Termékleírás
Cikkszám 5455233
A Worx Landroid Vision Cloud robotfűnyíró akár 1 800 m²-es területeken is használható, és a legmodernebb navigációs technológiákat ötvözi a kiváló felhasználóbarát kezelhetőséggel. A Vision AI technológiának és az RTK támogatásnak köszönhetően a robotfűnyíró rendkívül pontosan navigál - határoló kábel nélkül. Az automatikus térképezés biztosítja, hogy a robot optimálisan felmérje a gyepfelületet, és hatékonyan dolgozzon.
A szabadon elhelyezhető töltőállomásnak köszönhetően a robotfűnyíró rugalmasan telepíthető szinte bármilyen kertben. Ezenkívül a mellékelt cut-to-zero modul lehetővé teszi a szélekhez közeli fűnyírást a különösen tiszta vágási eredmény érdekében. Emellett a robotfűnyíró PowerShare-kompatibilis, így az akkumulátor számos más Worx eszközzel is használható - praktikus és költségtakarékos megoldás.
A gyártó adatai
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstrasse 22
51063 Köln
germany@positecgroup.com
6941504400726
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális emelkedés: | 33 % |
| Vágásmagasság fokozatok: | 7 részes |
| Vágásszélesség: | 18 cm |
| Minimális vágásmagasság: | 30 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 60 mm |
| Alkalmazásvezérlés: | Vezérlés alkalmazáson keresztül |
| Automatikus frissítések: | Automatikus frissítésekkel |
| Üzemelés esős időben: | Esőben is használható |
| Bluetooth funkció: | Bluetooth-funkcióval |
| Lopásgátlás: | Lopásgátlóval |
| Területkorlátozás: | Kamerával |
| Javasolt max. terület (m²): | 1 800 m² |
| Akadályfelismerés: | Akadályészleléssel |
| Kamera: | Kamerával |
| Kaszálási terv létrehozása: | Az alkalmazáson keresztül Wi-Fi-n keresztül |
| Késleállás: | Késleállító funkcióval |
| Mobilhálózat: | Rádió funkció nélkül |
| Navigáció: | Független navigáció |
| Gyepszél funkció: | Gyepszegély funkcióval |
| Esőérzékelő: | Esőérzékelővel |
| Vágási magasság beállítása: | Automatikus |
| Önszabályozó kaszáló: | Önszabályozó fűnyíró szerkezettel |
| Okosotthon kompatibilitás: | Amazon Smart Home |
| Ütközésérzékelők: | Ütésérzékelőkkel |
| Wifi: | Wi-Fi engedélyezve |
| Akkumulátor feszültség: | 20 V |
| Akkumulátor töltés: | 4 Ah |
| Hangnyomásszint: | 59 dB |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14,3 kg |
| Magasság: | 28,3 cm |
| Szélesség: | 53,2 cm |
| Mélység: | 61,4 cm |







