Worx robotfűnyíró L4000 4WD WR344E Landroid Vision Cloud
Cikkszám 5455282Termékleírás
Cikkszám 5455282
A Worx Landroid Vision Cloud robotfűnyíró akár 4000 m²-es területekhez is alkalmas, és a legmodernebb fűnyírási technológiát ötvözi a négykerék-meghajtás teljesítményével. Az összes terepviszonyhoz kifejlesztett robotfűnyíró még a nehéz gyepfelületekkel is megbirkózik, és a precíz navigációs technológiáknak köszönhetően tökéletes kaszálási eredményt biztosít - határoló kábel nélkül.
A Vision AI technológiával, RTK támogatással és automatikus térképezéssel felszerelt robotfűnyíró valós időben érzékeli az akadályokat, és centiméteres pontossággal tájékozódik. Az akár 84% / 40°-os emelkedőket is könnyedén leküzdi. A speciális középtengely-kialakítás biztosítja, hogy minden kerék mindig megfelelően érintkezzen a talajjal, így ideális egyenetlen vagy dombos terepen. Az elülső tengely finoman kormányozható, így még kanyargós területeken is tökéletes az irányváltoztatás anélkül, hogy a gyep megsérülne.
A tetszőlegesen elhelyezhető töltőállomásnak köszönhetően a telepítés teljes mértékben rugalmas. A különösen tiszta fűnyírás érdekében a Cut-to-Zero modul is része a csomagnak, amely lehetővé teszi a fűnyírást a széleknél is. Az elektronikus vágási magasságállításnak köszönhetően a vágási magasság kényelmesen és pontosan beállítható.
A beépített éjszakai világítással a robot még rossz fényviszonyok mellett is megbízhatóan működik - ideális nagy földterületekhez, ahol a robotfűnyírót éjjel-nappal használni kell. Ezenkívül a robot PowerShare-kompatibilis, így az akkumulátor számos más Worx eszközzel is használható.
A gyártó adatai
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstrasse 22
51063 Köln
germany@positecgroup.com
6941504403802
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Vágásmagasság fokozatok: | 7 részes |
| Vágásszélesség: | 22 cm |
| Minimális vágásmagasság: | 30 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 60 mm |
| Alkalmazásvezérlés: | Vezérlés alkalmazáson keresztül |
| Automatikus frissítések: | Automatikus frissítésekkel |
| Üzemelés esős időben: | Esőben is használható |
| Bluetooth funkció: | Bluetooth-funkcióval |
| Lopásgátlás: | Lopásgátlóval |
| Területkorlátozás: | Kamerával |
| Akadályfelismerés: | Akadályészleléssel |
| Kamera: | Kamerával |
| Kaszálási terv létrehozása: | Az alkalmazáson keresztül Wi-Fi-n keresztül |
| Késleállás: | Késleállító funkcióval |
| Mobilhálózat: | Rádió funkció nélkül |
| Navigáció: | Független navigáció |
| Gyepszél funkció: | Gyepszegély funkcióval |
| Esőérzékelő: | Esőérzékelővel |
| Vágási magasság beállítása: | Automatikus |
| Önszabályozó kaszáló: | Önszabályozó fűnyíró szerkezettel |
| Okosotthon kompatibilitás: | Amazon Smart Home |
| Ütközésérzékelők: | Ütésérzékelőkkel |
| Wifi: | Wi-Fi engedélyezve |
| Akkumulátor feszültség: | 20 V |
| Akkumulátor töltés: | 5 Ah |
| Hangnyomásszint: | 59 dB |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14,1 kg |
| Magasság: | 39,2 cm |
| Szélesség: | 49,7 cm |
| Mélység: | 65,6 cm |









