Worx robotfűnyíró Landroid S400 WR184E
Cikkszám 4972451Termékleírás
Cikkszám 4972451
A Worx legkisebb robotfűnyírója, a Landroid S400 tökéletesen alkalmas kis gyepfelületekhez. Robusztus és kompakt, fordulékony és könnyű, képes átjutni a szűk átjárókon.
A gyártó adatai
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstrasse 22
51063 Köln
germany@positecgroup.com
6925387185864
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális emelkedés: | 35 % |
| Vágásmagasság fokozatok: | 4 részes |
| Vágásszélesség: | 18 cm |
| Minimális vágásmagasság: | 20 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 50 mm |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 13,5 kg |
| Magasság: | 26,5 cm |
| Szélesség: | 36,1 cm |
| Mélység: | 50,7 cm |









