Worx robotfűnyíró Landroid Vision L1300 WR213E
Cikkszám 4972436Termékleírás
Cikkszám 4972436
A Worx Landroid Vision L1300 robotfűnyíró még hatékonyabban nyírja le a füvet, mint korábban. Emellett a robotfűnyírónak nincs szüksége határoló drótokra vagy antennákra, hogy jól eligazodjon a gyepfelületen. Helyezd a Landroid készüléket a gyepfelületre, nyomd meg a gombot és hagyd, hogy nyírja a füvet. Ezenkívül a kábelszakadás miatti szereléssel és javítással sem kell foglalkoznod. A Vision L1300 akár 1300 m2-es gyepfelületre is alkalmas.
Kamera és MI: Robotfűnyíró vezeték nélkül
A Landroid Vision a mesterséges intelligencia és a HDR kamera révén a gyepen belül marad, és önállóan tud mozogni. A nagy látószögű Full HD kamera a szemet ábrázolja, és információkat gyűjt a kertben. Egy jól képzett neurális hálózat 0,05 másodpercenként dolgozza fel az információkat és módosítja a fűnyírási viselkedést. Így meghatározhatja a lenyírandó füvet, biztonságosan kikerülheti az akadályokat, és felismerheti azokat a határokat, amelyeket nem szabad átlépni. Ez még nagyobb biztonságot nyújt a háziállatok, a vadon élő állatok és a játszó gyermekek számára. Az extrém kontrasztok és fényvisszaverődések leküzdése érdekében a kamera automatikus fehéregyensúllyal rendelkezik.Automatikus fűnyírási terv és többzónás menedzsment
A multizóna-kezelésnek köszönhetően a robotfűnyíró a kijelölt vágási területen belül marad, és csak akkor hagyja el, amikor Ön szeretné: Csak helyezze el az RFID-címkéket, és a robotfűnyíró tudja, hová kell mennie. Az adaptív, automatikus ütemezés automatikusan beállítja a fűnyírás idejét, olyan tényezők figyelembevételével, mint az időjárás, a fű típusa és a talajtípus. A Cut-to-Edge funkciónak köszönhetően kevesebb szegélyt kell utólag megmunkálnia.Jövőálló és hosszú élettartamú robotfűnyíró
Az Over-The-Air szoftverfrissítésekkel a neurális hálózat folyamatosan frissül. Az IPX5-vízállóságnak köszönhetően a Landroid egy kerti tömlővel is könnyen tisztítható. Ha éppen nincs használatban a Worx Landroid készülék, akkor egyszerűen használhatja az akkumulátort a Worx PowerShare akkumulátor termékcsaládhoz tartozó elektromos szerszámokhoz, háztartási gépekhez, fűnyíró- vagy kerti szerszámokhoz.LED-es modullal bővíthető: Fűnyírás sötétben
A Worx Landroid Vision L1300 opcionálisan LED-es fényszóróval is bővíthető (külön kapható), így éjszaka is nyírhatja a füvet, és sötétben felismeri az akadályokat, például az éjszaka aktív állatokat. Így napközben zavartalanul használhatja a kertjét.| Worx Landroid Vision L1300 (WR213E) |
| Töltőállomás töltővel és töltőállomással |
| Worx PowerShare akkumulátor |
| 2x 5 m mágnescsík |
| 16x rögzítőelem |
| 14x csavar |
| 9x cserepenge |
| 2x RFID-címke |
| Hatlapú kulcs |
A Worx LED-es fényszóró külön kapható.
A legbiztosabb, ha napközben nyírunk, hogy megvédjük az éjszaka aktív állatokat
A gyártó adatai
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstrasse 22
51063 Köln
germany@positecgroup.com
6925387185796
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális emelkedés: | 30 % |
| Vágásmagasság fokozatok: | 4 részes |
| Vágásszélesség: | 22 cm |
| Minimális vágásmagasság: | 30 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 60 mm |
| Automatikus frissítések: | Automatikus frissítésekkel |
| Területkorlátozás: | Digitális |
| Javasolt max. terület (m²): | 1 300 m² |
| Akadályfelismerés: | Akadályészleléssel |
| Kamera: | Kamerával |
| Kaszálási terv létrehozása: | Automatikus |
| Navigáció: | Független navigáció |
| Gyepszél funkció: | Gyepszegély funkcióval |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 22,7 kg |
| Magasság: | 58,5 cm |
| Szélesség: | 85,0 cm |
| Mélység: | 31,5 cm |











