Worx robotfűnyíró Landroid Vision S250 WR202E
Cikkszám 5287800Termékleírás
Cikkszám 5287800
A Worx Landroid S250 Plus robotfűnyíró nélkülözhetetlen segítőtárs a legfeljebb 250 m2-es gyepápoláshoz. Nap mint nap önállóan nyírja a füvet, ezáltal javítja a gyep egészségét és megjelenését.
Intelligens robotfűnyíró Cloud Computing technológiával
A Noesis Cloud Computing technológiának köszönhetően a robotfűnyíró automatikusan elkészíti a fűnyírási tervet, és a lehető leghatékonyabban végzi el a fűnyírást. A Landroid figyelembe veszi az összes befolyásoló tényezőt, pl. a fű növekedését, az időjárási adatokat és a talaj adottságait Továbbá különböző körülményekhez állíthatja a fűnyírási zónákat.Ground Tracer - A fűnyíró robot minden terephez alkalmazkodik
A késtányér szerkezete úszó vágóasztallal rendelkezik. Amint a robotfűnyíró kőbe, egyenetlen talajba vagy egyéb akadályba ütközik, a kések automatikusan megemelkednek. Így a fűnyírás itt is egyenletesen és tisztán történik. Az új Landroidot vízálló ház (IPX5) védi. Ha koszos lesz, akkor csak le kell veretnie vízzel a füvet és a szennyeződést, és máris készen áll a következő használatra.Legnagyobb hatékonyság: AIA technológia és Cut to Edge funkció
Amikor a Landroid eléri a gyep szélét, intelligensen irányt változtat. Ezzel a véletlenszerű elvvel a hagyományos modelleknél hatékonyabban nyírja a füvet. Emellett a nagyon szűk és sarkos részeket is képes lenyírni - vezetőkábel nélkül. Így akár 30 %-os emelkedőkkel is megbirkózik. A vágókorong úgy van elhelyezve, hogy a robotfűnyíró a lehető legközelebb nyírjon a szegélyekhez, így nincs szükség a gyepszegélyek fárasztó utólagos nyírására.App vezérlésű, jövőálló robotfűnyíró
A robot egyszerűen csatlakoztatható a WiFi-re, és az appon keresztül kényelmesen vezérelhető. Az app segít a felület méretének meghatározásában és a Landroid összes teljesítményét megjeleníti az irányítópulton. A szénkefe nélküli motor hosszabb élettartamot és nagyobb energiahatékonyságot biztosít. Az automatikus szoftverfrissítéseknek köszönhetően a robotfűnyíró rendkívül jövőálló. Ezenkívül a robotfűnyírón lévő továbbfejlesztett LCD kijelzős panelen is elvégezheti a beállításokat.A tökéletes Landroid kialakítása
Minden Worx Landroid egyedileg konfigurálható és különféle kiegészítő modulokkal bővíthető. ACS Anti-Collision rendszer az akadályok kikerüléséhez, Find my Landroid a helymeghatározáshoz és a lopás elleni védelemhez, Off Limits kis felületek elhatárolásához, Radio Link a jobb WiFi-vételhez vagy High Pitched Alarm a kettős lopás elleni védelemhez.Akkumulátoros üzemelés a Worx PowerShare platformhoz tartozó akkumulátorokkal
A Worx Landroid egy teljesen automata robotfűnyíró, amely a Worx PowerShare akkumulátorhoz tartozó, 20 V-os akkumulátorral működik. Az akkumulátor az összes többi Worx 20 V-os akkumulátorral működő készülékkel is használható. Ez rendkívül rugalmas használatot tesz lehetővé, hiszen így nem kell egy teljesítményosztályhoz több akkumulátort is megvásárolnia.A legbiztonságosabb napközben nyírni, hogy megvédje az éjszaka aktív állatokat
A gyártó adatai
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstrasse 22
51063 Köln
germany@positecgroup.com
6947372556985
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális emelkedés: | 30 % |
| Vágásmagasság fokozatok: | 4 részes |
| Vágásszélesség: | 18 cm |
| Minimális vágásmagasság: | 30 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 60 mm |
| Alkalmazásvezérlés: | Vezérlés alkalmazáson keresztül |
| Automatikus frissítések: | Automatikus frissítésekkel |
| Üzemelés esős időben: | Esőben is használható |
| Bluetooth funkció: | Bluetooth-funkcióval |
| Lopásgátlás: | Lopásgátlóval |
| Területkorlátozás: | Digitális |
| Min. áthatolási szélesség (cm): | 60 cm |
| Min. áthatolási magasság (cm): | 30 cm |
| Javasolt max. terület (m²): | 250 m² |
| Akadályfelismerés: | Akadályészleléssel |
| Kamera: | Kamerával |
| Kaszálási terv létrehozása: | Programozható |
| Késleállás: | Késleállító funkció nélkül |
| Mobilhálózat: | Rádió funkcióval |
| Navigáció: | Független navigáció |
| Gyepszél funkció: | Gyepszegély funkcióval |
| Esőérzékelő: | Esőérzékelővel |
| Vágási magasság beállítása: | Kézi |
| Önszabályozó kaszáló: | Önszabályozó fűnyíró szerkezettel |
| Okosotthon kompatibilitás: | Apple HomeKit |
| Ütközésérzékelők: | Ütésérzékelőkkel |
| Wifi: | Wi-Fi engedélyezve |
| Akkumulátor feszültség: | 20 V |
| Akkumulátor töltés: | 2 Ah |
| Hangnyomásszint: | 59 dB |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 12,8 kg |
| Magasság: | 26,5 cm |
| Szélesség: | 45,8 cm |
| Mélység: | 58,8 cm |























